הוצאת צו קיום צוואה - שירות הוצאת צווים

צריכים להוציא צו קיום צוואה ולא יודעים בדיוק איך ומה לעשות?

אם אין לכם כוחות להתעסק עם בירוקרטיה וטפסים בתקופה הזאת?

רוצים לקבל את צו קיום הצוואה מהר וללא מעיכובים מיותרים?

תנו לנו לטפל לכם בזה !

מהו שירות הוצאת הצווים שלנו?

שירות הגשת בקשות והוצאת צווים משפטיים מהרשם לענייני ירושה ע"י עורכי דין המתמחים בתחום הירושה בכלל ובהוצאת צווים משפטיים בפרט. עורכי דין שעיקר עיסוקם נע סביב הגשת בקשות והוצאת צווים מהרשם לענייני ירושה. כך שעורכי הדין שלנו מכירים היטב את ההתנהלות וצורת העבודה של הרשם לענייני ירושה ויודעים מה לעשות וממה להימנע על מנת שהליך הוצאת צו קיום צוואה יעבור ללא עיכובים ובעיות והלקוח יקבל את צו קיום הצוואה מהר ככל הניתן. 

למה הקמנו את שירות הוצאת הצווים?

הקמנו את שירות הוצאת הצווים של "אתר צו ירושה" בעקבות מספר רב מאוד של פניות חזרות ונשנות מאנשים המבקשים מאיתנו עזרה והדרכה טלפונית כיצד יש למלא את טופס הבקשה לצו ירושה או אילו מסמכים בדיוק יש לצרף ומה הכוונה במילה הזאת ומה אומר המנוח המשפטי ההוא, משכך, הבנו שהדרישות להגשת בקשה לצו קיום צוואה והטפסים שצריך למלא לא תמיד ברורים ומובנים למי שאינו עורך דין (ישנם גם עורכי דין רבים שפונים אלינו שנדריך אותם). 

 

ללא ספק, בשנים האחרונות משרד המשפטים מנסה להקל על מגישי בקשות לצו קיום צוואה וצו ירושה ע"י מתן הסברים מקיפים באתר באפוטרופוס הכללי בנושא. גם אנחנו מציגים מיידע רחב בנושא צו קיום צוואה,אך למרות זאת, עדיין ישנם אנשים רבים שמגישים את הבקשות לצו קיום צוואה בצורה לא נכונה או שצירפו מסמכים לא נכונים או לא לפי דרישות החוק וגורמים בכך לעיכובים בקבלת צו קיום הצוואה ואף לנזקים כספים ופגיעה בנכסי העיזבון.  

 

 "סעיף 14 (ב) לתקנות הירושה, תשנ"ח 1998

   14 . (ב)  לא תקובל בקשה לצו ירושה או לצו קיום אלא אם כן התמלאו כל אלה:

(1)  כל הפרטים הנדרשים לפי הטופס שנקבע בתקנת משנה (א) מולאו כהלכה וצורפו

לטופס כל המסמכים הנדרשים לפי תקנות אלה;"

 

זיכרו – כול עוד לא אין בידכם צו קיום צוואה, לא ניתן לממש את הצוואה וכל העיזבון מוקפא, כלומר, לא ניתן לעשות כל שימוש או חלוקה של העיזבון על פי הוראות הצוואה לרבות משיכת כספים מחשבונות בנק, מכירה או השכרה של נכסי העיזבון או חלוקת העיזבון בין בני המשפחה.

 

מה כולל השירות שלנו ?

·        עריכת הבקשה לצו קיום צוואה בצורה נכונה.

·        בדיקת המסמכים שצריך לצרף לבקשה.  

·        חתימה על תצהיר אימות נתונים.

·        הגשת הבקשה לצו קיום צוואה לרשם לענייני ירושה המתאים.

·        מעקב אחר התקדמות הטיפול בבקשה עד קבלת הצו.


* אפשרות הגעה עד בית הלקוח.

 

צו קיום צוואה מחיר - כמה עולה להוציא צו קיום צוואה?

עלות הוצאת צו קיום צוואה מורכבת משני חלקים:  אגרות לרשם לענייני ירושה ותשלום שכר טרחת עו"ד.

 

תשלום אגרות לרשם לענייני ירושה - 498 ₪ עבור פתיחת ההליך ו 130 ₪ עבור פרסום בעיתון יומי.

תשלום שכר טרחת עורך הדין - טווח המחירים הממוצע עבור הוצאת צו קיום צוואה ע"י עורך דין מומחה בדיני ירושה נא בין 4,000 ₪ - 6,000 ₪ + מע"מ, לא כולל התנגדויות.

מכיוון שאנחנו מתעסקים בעיקר בהוצאת צווים ובעריכת צוואות ומבצעים פעולת רבות מסוג זה בכל חודש אנו גובים:  עבור הוצאת צו קיום צוואה -  2,500  ₪ בתוספת מע"מ ( לבקשה רגילה סטנדרטית) ללא התנגדויות.

          עבור הגעה לבית הלקוח -  420 ₪ בתוספת מע"מ.

 

במידה והגישו התנגדות לבקשה שהגשתם למתן צו קיום צוואה, עוברת הבקשה שלכם לבית המשפט ואתם נכנסים להליך של ניהול משפט לכל דבר ועניין (לכן חשוב מאוד שעורך הדין שמטפל בהוצאת צו קיום צוואה יהיה עורך דין מומחה בדיני ירושה) ומשכך, עלות שכר עורך דין תהיה בהתאם למורכבות התיק.